צעצועי מין
 
צעצועי מין בפייסבוק
מוצרים שלנו
מאמר אחרון באתר
איך להכין בובת מין
איך להכין בובת מין FiFi כאן אספר לכם על מספר מוצרי מין DIY (עשה זאת בעצמך) שמצאתי ברחבי האינטרנט. חלקם אפילו נראים בסופו של דבר כמו צעצועי מין ... המשך לקרוא »

איך להכין בובת מיןאיך להכין בובת מין
איך להכין בובת מין - FiFi

כאן אספר לכם על מספר מוצרי מין DIY (עשה זאת בעצמך) שמצאתי ברחבי האינטרנט. חלקם אפילו נראים בסופו של דבר כמו צעצועי מין אמיתיים וחלקם פחות אך עדיין יכולים לעשות את עבודתם (הלא מקורית). נתחיל מדמוי בובת מין מתנפחת שהיום כבר יחסית מוכרת בעולם (יותר מ-3 מיליון צפיות לסרטון של היוצר) ושמה – FiFi. (אם תחשפו אותה ביוטיוב תמצאו המון סרטונים עליה). אז בואו נתחיל.

FiFi – פשוט להכין בובת מין מתנפחת.

אומנם לא תקבלו בובה שלמה אלה בסך הכל את החלק העיקרי שלה – טוסיק בלבד, עדיין אפשר לקרוא לה בובת מין.שלב ראשון – נצטרך כפפה חד פעמית מלטקס (רצוי כמה שיותר חזקה, כי בסופו של דבר נצטרך לנפח אותה והיא אמורה לא להיקרא).

שלב ראשון
שלב ראשון


שלב שני – לאחר שמצאנו כפפה מתאימה, נקשור לה את 2 האצבעות – אגודל וזרת.

שלב שני
שלב שני


שלב שלישי – נכניס את כל האצבעות פנימה ונהפוך אותה, כך שהחלק החיצוני יהפוך להיות פנימי. נוציא את 3 האצבעות שנשארו לא קשורות החוצה ונקבל כפפה עם 3 אצבעות.

שלב שלישי
שלב שלישי


שלב רביעי – ננפח אותה טיפה ונכניס את האצבע האמצעית (אמה) פנימה, נביא אותה עד פתח הכפפה, כאשר 2 האצבעות הנוספות נשארות בחוץ.

שלב רביעי
שלב רביעי


שלב חמישי – נקשור את פתח הכפפה יחד עם האמה שהבאנו אליה בשלב הקודם.

שלב חמישי
שלב חמישי


שלב שישי – נחתוך (או ננשוך, כמו שהוא עושה בסרטון) חלק קטן של אחת האצבעות מתוך 2 שנשארו בחוץ (לא משנה איזו מהן) וננפח דרכה את הכפפה.

אני ניפחתי את הכפפה עם קשית שהכנסתי פנימה לתוך האצבע החתוכה, לדעתי זה הרבה יותר קל.
שלב שישי
שלב שישי


שלב שביעי – עכשיו כשהכפפה מנופחת וכבר לא נראית כפפה – ניקח את שתי האצבעות שלנו (אחת חתוכה ואחת לא), נסובב כמו שרואים בסרטון ונקשור ביניהן.

שלב שביעי
שלב שביעי

מה שנשאר זה להוסיף קצת חומר סיכה ובובת מין שלנו מוכנה!וזה הוא הסרטון המקורי:

« למאמרים נוספים בנושא צעצועי מין
האתר נבנה ע"י צוות LoveTime - צעצועי מין © 2021, כל הזכויות שמורות