צעצועי מין
 
צעצועי מין בפייסבוק
מוצרים שלנו
מאמר אחרון באתר
איך להכין בובת מין
איך להכין בובת מין FiFi כאן אספר לכם על מספר מוצרי מין DIY (עשה זאת בעצמך) שמצאתי ברחבי האינטרנט. חלקם אפילו נראים בסופו של דבר כמו צעצועי מין ... המשך לקרוא »

סוגי צעצועי מין לגבריםמאונן

חבר אמת לכל רווק (ולא רק).

ישנם סוגים שונים של מאוננים - חלקם מדמים מין אוראלי וחלקם חדירה. צורתם הפנימית משתנה גם היא מסוג לסוג. לסוגים יקרים יותר יש רטט מובנה, חימום פנימי ואף שואב שמייצר ואקום ויונק מה שגורם להרגשה חזקה ואמיתית יותר.


מאוננן אוטומטי לגבר
מאונן אוטומטי עם רטט ומנוע יניקה

טבעות לפין

צעצוע מין נפוץ שנועד לשפר את הזקפה ומשך הזמן שלה.

ישנם דגמים עם מנוע רטט קטן שנועד להגביר את התחושה גם אצל הגבר וגם אצל הבת זוג שלו. בדרך כלל הטבעות עשויות מסיליקון רך ומתאימות לכל גודל האביר. הטבעת מתלבשת על הפין ולפעמים גם על שק האשכים. מפעילים את הרטט (אם קיים) והאישה מתחילה להרגיש אותו בזמן שאיבר המין של הגבר נמצא בפנים.


טבעת רוטטת לפין
טבעת רוטטת לפין

שרוול לפין

למוצר זה ישנם שני תפקידים עיקריים – להאריך את משך הזקפה ולגרום לגירוי רב יותר אצל האישה בעזרת צורתו המיוחדת.

אז מה זה בעצם שרוול לפין? קונדום? זהו שלא ממש. בדרך כלל הוא יהיה עשוי מסיליקון גמיש מאוד ויתלבש כמו קונדום. אך מטרתו היא שונה לגמרי. שרוול יכול להיות בצורות שונות, חלקם אף נראים כמו דילדו ולאחר שתלבשו אותו על האיבר, תקבלו פין חדש לגמרי - גדול יותר עם יכולות חדשות (כמו דחיית שפיכה מוקדמת).


שרוול סיליקון לפין
שרוול סיליקון לפין

ויברטור אנאלי

המבינים יגידו - גירוי אנאלי אצל הגבר עלול להוביל לאורגזמה חזקה במיוחד!

צורת ויברטור זה יכולה להשתנות לגמרי מסוג לסוג. ישנם ויברטורים בצורה של איבר מין גברי, ישנם ויברטורים מעוגלים לכל האורך, וישנם ויברטורים בצורה מיוחדת שמגיע לאיזור פנימי הכי רגיש אצל הגבר הנקרא - פרוסטטה. איזה מהם יתאים דווקא לכם? אי אפשר לדעת, צריך פשוט לנסות.


ויברטור פרוסטטה נטען
ויברטור פרוסטטה נטען

בובות מין

אף פעם לא תגיד לכם "לא" ותמיד תהיה מוכנה להגשים כל פנטזיה מינית.

כאן חשוב לציין מספר סוגים עיקריים והן – בובות מין מתנפחות, בובות סיליקון המדמות אישה אמיתית ואיברי מין נשי (כן, רק האיבר ללא הגוף).

היתרון של בובות מין מתנפחות הוא המקום המועט שהן תופסות בארון, המשקל הקל שלהן והמחיר הזול ביחס לבובות סיליקון – שנראות הרבה יותר אמיתיות מהבובות המתנפחות ומרגישות נעים יותר.

בנוסף ישנן בובות מין - שמתפחות רק חלקית ויתר חלקי הגוף עשויות מסיליקון מלא - מה שמוזיל משמעותית את המחיר ומשאיר את רמת התשחושה של האקט דומה לבובות סיליקון יקרות.

לאלה מכם שרוצים קודם להתנסות ולהבין איך מורגש איבר מין נשי מסיליקון (די דומה לאמיתי) – ישנם סוגים ללא הגוף, אלה רק האיבר עצמו שלפעמים יכול להיות גם עם רטט מובנה.בובת מין מתנפחת
בובת מין מתנפחת
« למאמרים נוספים בנושא צעצועי מין
האתר נבנה ע"י צוות LoveTime - צעצועי מין © 2021, כל הזכויות שמורות