צעצועי מין
 
צעצועי מין בפייסבוק
מוצרים שלנו
מאמר אחרון באתר
איך להכין בובת מין
איך להכין בובת מין FiFi כאן אספר לכם על מספר מוצרי מין DIY (עשה זאת בעצמך) שמצאתי ברחבי האינטרנט. חלקם אפילו נראים בסופו של דבר כמו צעצועי מין ... המשך לקרוא »

סוגי צעצועי מין לנשים
ישנו מגוון סוגים רחב של צעצעי מין לנשים, וכאן נדבר על חלקם הנפוץ ביותר.


דילדו

מוצר פשוט ביותר ויחד עם זאת - נפוץ ביותר.

צעצוע מין ללא רטט, פעימות או תכונות חשמליות אחרות. דילדו מיועד לגירוי פנימי של איבר הנשי או לגירוי אנאלי (לפעמים גם שניהם ביחד). מיוצר בצורות שונות ויכול להיות מותאם לגירוי נקודת ה-G או דגדגן. בדרך כלל מיוצר מחומר גמיש (כמו סיליקון) אך יכול להיות גם קשיח (עץ, פלסטיק או אפילו מתכת). ישנם סוגים דומים מאוד במראה לפין הגברי וישנם סוגים שנראים שונה לגמרי אך עושים את העבודה, ולפעמים גם יותר טוב מאלה שדומים, לא תנסו – לא תדעו.


דילדו זוגי
דילדו זוגי

ויברטור

עדיין לא ניסית? אז בהחלט, הגיע הזמן להרגיש אותו.

צעצוע מין שיאפשר לאישה להגיע לאורגזמה חזקה על ידי גירוי של המקומות הכי רגישים בגופה. ישנם מוצרים עם תוכניות רטט שונות, ומהירויות מתחלפות. חלקם יכולים לנוע קדימה ואחורה וחלקם להסתובב. ישהם ויברטורים אלחוטיים המופעלים על ידי שלט חיצוני (שיכול להיות בידיים של הבן זוג לדוגמא).


ויברטור על שלט
ויברטור על שלט

שרוול לפין

צעצועי מין אלה מיועדים לגירוי חיצוני ללא חדירה.

רובם מופעלים על ידי רטט מובנה. הגרסה הקלאסית של צעצוע כזה הוא פרפר (או פפיון) המוצמד לדגדגן בצורה מסוימת, אך חוץ מזה ישנם המון סוגים אחרים – כמו כאלה שמדמים את המין האורלי, תחתונים מיוחדות עם מנוע רטט קטן וכאלה שפועלים על ידי יניקת אוויר – מה שמייצר ואקום המדמה את המין האוראלי. אגב, האחרונים יתאימו גם לגירוי פטמות.


יונק ורוטט לדגדגן
יונק ורוטט לדגדגן

באט פלאג (או פקק אנאלי).

קטן, פשוט, זול – אך לפעמים הכרחי.

צעצוע פשוט המיוצר מחומרים שונים (זכוכית, מתכת או סיליקון) ולו יש שני תפקידים עיקריים – הקטנת גודל הנרתיק וגירוי אנאלי. ישנם גדלים שונים לבחירה – מקטן מאוד עד ענק.


בט פלג קטן
בט פלג קטן
« למאמרים נוספים בנושא צעצועי מין
האתר נבנה ע"י צוות LoveTime - צעצועי מין © 2021, כל הזכויות שמורות