מבצעים חמים עד 30/6/21 !
צעצועי מין
 
צעצועי מין בפייסבוק
מוצרים שלנו
מאמר אחרון באתר
סוגי צעצועי מין לגברים
מאונן חבר אמת לכל רווק. ישנם סוגים שונים של מאוננים - חלקם מדמים מין אוראלי וחלקם חדירה. צורתם הפנימית משתנה גם היא מסוג לסוג. לסוגים יקרים יותר יש רטט מובנה, חימום פנימי ואף... המשך לקרואסוגי צעצועי מין לנשיםישנו מגוון סוגים רחב של צעצעי מין לנשים, וכאן נדבר על חלקם הנפוץ ביותר.

דילדו
כפי שאתם בטח כבר יודעים – דילדו, הוא חיכון של איבר מין גברי. מדובר פה בצעצוע ללא רטט, פעימות או תכונות אחרות. דילדו מיועד לגירוי פנימי של איבר הנשי או לגירוי אנאלי (לפעמים גם שניהם ביחד). מיוצר בצורות שונות ויכול להיות מותאם לגירוי נקודת ה-G או דגדגן. בדרך כלל מיוצר מחומר גמיש (כמו סיליקון) ומדמה את איבר המין הגברי.
ישנם סוגים דומים מאוד במראה לפין וישנם סוגים שאינם דומים אך עושים את העבודה, ולפעמים גם יותר טוב מאלה שדומים, לא תנסו – לא תדעו.

ויברטור
צעצוע מין הנפוץ ביותר שיאפשר לאישה להגיע לאורגזמה חזקה על ידי גירוי של המקומות הכי רגישים בגופה. ישנם מוצרים עם תוכניות רטט שונות, ומהירויות מתחלפות. חלקם יכולים לזוז קדימה ואחורה וחלקם להסתובב. ישהם ויברטורים אלחוטיים המופעלים על ידי שלט חיצוני (שיכול להיות בידיים של הבן זוג לדוגמא).

מגרה דגדגן
צעצועי מין אלה מיועדים לגירוי חיצוני ללא חדירה. רובם מופעלים על ידי רטט מובנה. הגרסה הקלאסית של צעצוע כזה הוא פפיון המוצמד לדגדגן בצורה מסוימת, אך חוץ מזה ישנם המון סוגים אחרים – כמו כאלה שמדמים את המין האורלי, תחתונים מיוחדים עם מנוע רטט קטן וכאלה שפועלים על ידי שאיבת אוויר ויצירת ואקום שגם זה מדמה את המין האוראלי. אגב, האחרונים יתאימו גם לגירוי פטמות.

באט פלאג (או פקק אנאלי)
צעצוע פשוט המיוצר מחומרים שונים (זכוכית, מתכת או סיליקון) ולו יש שני תפקידים עיקריים – הקטנת גודל הנרתיק וגירוי אנאלי. ישנם גדלים שונים לבחירה – מקטן מאוד עד ענק.למאמרים נוספים בנושא צעצועי מין
האתר נבנה ע"י צוות LoveTime - צעצועי מין © 2021, כל הזכויות שמורות